wtorek, 3 października 2017

WIELKI COME BACK.


Wrócić czy nie wrócić ?
Tak bardzo brakuje mi pisania...
Kurcze to taka fajna pamiątka !
Ale nie mam na to czasu... 
Wypadłam już z obiegu... 
Ale tylu wspaniałych ludzi poznałam przez bloga ! 
Tylko czy będzie chciał to jeszcze ktoś czytać ? 

Milion pytań pozostawionych bez odpowiedzi plątało się od dłuższego czasu po mojej głowie. A najważniejsze z nich to "wrócić czy nie wrócić do tego blogowego świata?". Postanowiłam jednak zaryzykować i wrócić po raz kolejny. A nóż widelec się uda i znów będzie powstawać tak piękna pamiątka. 

I tak oto jestem. 
Nowa ja. Zupełnie nowa ja. :) 

Zmian u nas cała masa. Aż sama nie wiem od czego zacząć. 
Myślę, że przede wszystkim powinnam powiedzieć iż jestem szczęśliwa. Oj ogromnie szczęśliwa - a przecież to chyba najważniejsze prawda ?
Nareszcie mój świat wygląda tak jak wyglądać powinien. Wszystko jest na swoim miejscu. 

Jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych córek. 
To moje nowe życie, o którym będę chciała tu troszkę opowiedzieć. 

 






18 komentarzy:

  1. Wracaj !!! Czekałam na Ciebie tutaj ! :* Gratulacje ! Wspaniałe zmiany się podziały w Twoim życiu ! :* Zwłaszcza ta najmniejsza :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniale, że wszystko się dobrze ułożyło i że znalazłaś szczęście!

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratulacje!!! :)))) Fajnie, że jesteś!!! :)))

    OdpowiedzUsuń
  4. Witaj Martynka. Ale mialam nosa. Myslalam o Tobie ostatnio. Wchodze a tu taki powrot. Ciesze sie Twoim szczesciem. Gratulacje

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cześć i czołem!
      A znamy się anonimowy ktosiu? Czy po prostu pamiętasz mnie ż mojego wcześniejszego blogowania ??

      Usuń
  5. Witaj,
    jeszcze nigdy nie zostawiałam komentarza pod Twoimi postami. Zaczęłam go czytać około 2 lat temu. Bardzo pięknie opisujesz rzeczywistość. Bardzo lubię Ciebie czytać! Pisz, bo wyobrażam sobie, że nie tylko ja czekam na Twój powrót do blogowego świata.
    Pozdrawiam serdecznie i mnóstwo uścisków dla Twojej rodziny,
    Letycjanka

    OdpowiedzUsuń
  6. Nawet nie wiesz jak się cieszę,że wróciłaś:)
    Wszystkiego dobrego na nowej szczęśliwej drodze życia.

    OdpowiedzUsuń
  7. Mialas slub w Dworku Zieleniewskich ? Super miejsce. Przepiekna fryzura.

    OdpowiedzUsuń
  8. Ooo rany!! Super, że wróciłaś! Basia jaka duża śliczna dziewczynka! Pisz pisz!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Śliczna duża i strasznie uparta ;D
      Będę, obiecuje ;)

      Usuń